Napsali o nás

 

 

* Jižní Itálie

Dobrý den,
na stížnosti si člověk v dnešní době vždy čas najde, ale na poděkování se zapomíná a člověk to bere tak nějak automaticky...
tedy chtěla bych tímto poděkovat za nevšední zážitky na putování po Itálii. Děkuji též skvělým řidičům, ale hlavně naší průvodkyni paní Veronice je úžasná a je na ní vidět jak Itálii a vše co k ní patří doslova miluje. Snažila jsem se jí poděkovat osobně během zájezdu, ale přišla jsem si trochu jako "žák šplhoun", prosím poděkujte jí tedy za mě. Nevšední situace a zvlášť extrémní podmínky a situace zvládala skvěle a s nadhledem.
Doufám, že se s vaší cestovkou opět někdy podívám do světa.
 
Přeji celému Alpin Touru skvělou sezónu číslo 29!
 
Jana Husníková
 
PS: to že stále věnujete tradiční cestovní "Alpintourácká" trička mě ohromně potěšilo...děkuji.

 

* Velký okruh severní Evropou

….pěkně zdravím z Police s velkými díky za parádní výlet Pobaltím. Viděli jsme a byli výborně opečováváni. Prostě jako vždy bezva. Evička, Adam, Miloš i řidiči super. V partě žádný potížista. Prostě jsme na podnosu dostali ochutnávku Pobaltí (které nás víc než překvapilo), perly Petrohradu a klidného, čistého, noblesního severu, kterou jste nám tento zájezd nabídli, se nikdy nedostali.

Přejeme Vám - celému týmu, aby starosti, které s organizací máte, Vám přinášely zpětnou vazbou i radost a tolik potřebné zadostiučinění.

Pěkné léto a zase někdy na viděnou. Mgr. Ida Jenková

 

* Velký okruh sverní Evropou

Dobrý den, pane Kittlere, touto cestou velké díky.

Průvodci Adam, Miloš včetně Evičky jsou prostě jedničky a těm, kteří nejsou vidět, ale podíleli se na přípravě a vlastní realizaci zájezdu také velké dík.

Bylo to vážně super, takové to domácí prostředí, kde se za ty roky už téměř všichni znají dodává zájezdům s vaší CK tu pravou atmosféru - jen tak dál, držím palce.

Krásné léto

 Karlová

 

* Švýcarsko

Dobrý den, pane Kittlere,

chtěla bych Vám za zájezd do Švýcarska moc poděkovat. Nakonec jsme všechno společně doladili a zájezd se nám skutečně vydařil. Program byl bohatý, nabitý, hodně jsme toho viděli a máme spoustu nezapomenutelných zážitků. Ubytování v malebném Melchtalu pod vrcholky Alp bylo také fajn. Prima a velmi dobře na zájezd připraveni byli i vaši průvodci, pan Adam Kain a pan Václav Šeferna. Spolu s nimi, s pány řidiči a mými kolegy jsme myslím tvořili dokonalý pracovní tým. Ani počasí nás nezradilo, byly to prostě čtyři nádherné dny. Ještě jednou moc děkujeme. Přeji Vám hodně zdraví a pěkné léto. S pozdravem Ludmila Preclíková, Gymnázium Holice  :-)

 

* Budapešť

Dobrý den, pane Kittler, moc děkujeme za zájezd do Budapešti, všichni byli nadšeni, hotel s termálem ohromný, průvodce vstřícný, řidič neskutečně šikovný. Jen v hotelu asi byli rádi, že jsme odjeli, byl trochu problém najít místo na noční posezení, abychom nerušili.

Prosím poděkujte ještě jednou řidičům a Vaškovi.Budeme se těšit zase někdy na další spolupráci.

Ještě jednou díky.

Ing. Pavel Pohner  (tajemník MěÚ Police nad Metují)

 

* Holandsko - květinové korzo

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za krásný zájezd po Holandsku, vše se nám krásně vydařilo a viděli jsme mnoho krásného. Ale největší dík a velká poklona patří milé průvodkyni Helence, velmi úžasná, milá, ke všem vstřícná a hlavně bezedná studna vědomostí. Ráda s ní vyrazím za dalším dobrodružstvím, prosím vyřiďte jí ještě jednou velký dík.
Vávrová

 

* Livigno

Vážení, právě jsme se s manželem vrátili z vynikajícího zájezdu do Livigna a chtěli bychom vyzdvihnout práci vašeho skvělého průvodce pana Honzy Malečka. Starostlivý, příjemný, stále dobře naladěný. Vůbec byla v celém zájezdu výborná atmosféra.
Řidiči jeli výborně, prostě všechno vycházelo. Byli jsme s vaší CK poprvé a jsme velmi spokojeni. Také jsme nikdy nikam nepsali, ale nedalo nám to podělit se s vámi s našimi zážitky.
Manželé Jan a Jarmila Koldovi

 

* Norsko

Dobrý den, pane Kittlere,
ještě jednou i touto formou poděkování za pěkný zájezd po Norsku - užili jsme si to a byl to zážitek, který dodal hodně materiálu pro dny příští.
Organizace zájezdu byla velmi dobrá, od cesty přes ubytování i rozvrh zájezdu. Průvodce i jeho asistentka byli velmi šikovní a milí. Těším se, že někdy u vás zase něco hezkého vybereme.

Ať se cestovně daří! Kholová

 

* Norsko

Dobrý den,
rádi bychom se vyjádřili k absolvovanému zájezdu do Norska. Zájezd se nám velmi líbil, organizace zájezdu byla vynikající. Velkou zásluhu na naší plné spokojenosti mají jak mladí talentovaní průvodci, tak i šikovní řidiči. Ubytování i snídaně nám vyhovovaly, program byl pestrý, počasí nám přálo - zkrátka báječná dovolená.
 
Ještě jednou děkujeme
S pozdravem
 
Radka a Richard Lakomí

 

* Národní parky USA

Ahoj Zdeňku,

ještě jednou díky za perfektní organizaci expedice do USA. Všem se nám líbil program, organizace i průvodce Adam a jeho ochota vyhovět nám v našich zájmech a potřebách.

Láďa Vorlický

 

* Biograd na Moru

Jménem seniorů účastníků ozdravného pobytu Vám  chci poděkovat za příjemný pobyt zabezpečený Vaší CK ALPIN-TOUR v Biogradu n/M.
V průběhu 11-ti denního pobytu jsme byli spokojeni po všech stránkách a jsme rádi,že o nás seniory vzorně pečovala Martina s Marcelou a kluci Kuba a Milan.
 
Do další sezony přejeme hodně úspěchů a spokojenných klientů.
 
Za seniory Jiří Čáslavský

 

* Holandsko

Hojda Zdendo, uz z plneho pracovniho procesu zdravim a dekuju! Pani Helenka uzasna jako cely zajezd. Smysluplne naplneny, pohodovy, proste fajn. Pro nas, kteri jsme kazdodenne nuceni vse organizovat, prijemne opecovavani s fool servisem. Diky moc a snad brzy priste s Vami zase nekam :-) :-) :-)

Ida a Petr Jenkovi z Police

 

* Holandsko

Dobrý den,

omlouvám se, ale dostala jsem se k přečtení Vašeho e-mailu až nyní - již jsem zpět doma. Vše dopadlo dobře, posílala jsem SMS a výjezd z Týniště byl nakonec mírně zdržen, takže jsem vše akorát zvládla.
Jinak využívám chvilky a zájezd byl bezvadný, byly jsme obě spokojené a paní průvodkyně byla také moc skvělá, jen ten čas nějak chyběl... A návrat zpět  díky řidičům také skvělý - nad očekávání - bylo to SUPER.

Děkujeme.

S pozdravem

Vlaďka Šulcová, Žamberk

 

* Nassfeld

Hezké večerní pozdravení z Police. Dnes nad ránem jsme v pořádku a spokojeni dorazili z parádní lyžovačky v Nassfeldu. Děkujeme!!! Adamovi za tradiční ochotu a spolehlivost, řidiči Mirkovi, Vám všem, kteří jste u toho. I počasí se Vám podařilo objednat. Těšíme se na další výjezd s Vámi, i bez lyží. Ať se Vám daří, zdravě a radostně. Ida a Petr Jenkovi

 

* Nassfeld

Dobrý večer pane Winklere,
dnes ráno jsme se vrátili z Nassfeldu, můžu mluvit za všechny, zájezd se vydařil. I díky počasí, se sluníčkem jsme ani nepočítali.
Ubytování i jídlo a poloha nedaleko sjezdovek, nic se nedalo vytknout.
Jen já tam nejspíš udělala nějakou dietní chybu a bylo mě tak zle, že mi musel delegát Adam zavolat sanitu. Píšu o tom proto, že se Adam zachoval velice lidsky a i když to má nejspíš i v popisu práce, vše zařídil, po celou dobu vyšetření byl se mnou a staral se, aby bylo vše dobře vyřízené. Je to moc příjemný hoch a jen chci, abyste se to dozvěděl i ode mě.
Myslím si, že  vám nepíši naposled a budeme si ohledně nějaké dovolené ještě dopisovat.
Přeji Vám hezký večer a Adama ještě jednou zdravím a děkuji.
J. Sklepníková

 

* Livigno

Dobrý den. Zůčastnil jsem se lyžařského zájezdu do livigna v době 14.3.-19.3. 2017 pořádaného pro firmu fato. chtěl bych touto cestou poděkovat delegátovi čendovi hejnovi za příkladný a vzorný přístup k mé osobě při ůrazu,který se mi na zájezdu stal,jak od dopravy k lékaři až po zařízení spousty věcí při zbývajícím pobytu na hotelu.přeji vám více takových delegátů. Přeji pěkný zbytek dne. čtvrtek jan

 

 * Řím

Dobrý den,

chtěla jsem Vám velmi poděkovat za skvělý zájezd do Itálie. A obzvlášť bych chtěla poděkovat paní průvodkyni Veronice, která nám ukázala krásná místa a ještě u toho zvládla zpacifikovat neukázněné účastníky zájezdu, za to jí patří můj obdiv.

Moc děkujeme a doufáme, že se s Vámi opět někam vydáme.

 Přeji příjemné dny.   Tereza Svátková

 

* Řím

Vážený pane Kittlere, ZÚČASTNILA JSEM SE ZÁJEZDU DO říma a Florencie. Paní průvodkyně Mgr Veronika koš´tálová nás mile překvapila svou znalostí nejen historie, ale i současnosti celé itálie., natož pak ŕíma a florencie, kudy kráčely dějiny. ukočírovat 56 lidí v metru, mezi davem lidí není vůbec jednoduché a paní průvodkyně to zvládla na výbornou. bohužel jsem ji nestačila poděkovat, proto pochvalu posílám touto cestou. Ještě jednou díky Lada Brandejsová

 

* Severní Evropa + Petrohrad

Dobrý den, pane Kittlere,

chci Vám touto cestou poděkovat za nádhernou dovolenou a posílám velkou pochvalu "náčelnikovi" Petrovi, jeho nepostradatelným pomocníkům Adamovi a Honzovi, kteří nám ji umožnili prožit se skvělými zážitky a bez sebemenších zádrhelů. 

Na jedné straně neskutečný profesionální výkon na straně druhé pocit, že Vás na "výlet" vzali nejlepší kamarádi...

 Pokud to půjde, rádi vaše služby zase někdy využijeme.

 S pozdravem

 Jaroslav Kučera s rodinou a Benešovi

 

* Skotsko

Absolvovala jsem Váš poznávací zájezd do Skotska ve dnech 23.5.2016-1.6.2016,Zájezd byl

velice dobře naplánován, hlavně bych však chtěla pochválit průvodce zájezdu - Petra Chalupu, který se o nás vzorně staral, všechno domluvil, měl spoustu informací o místech která jsme navštívili. Byl velice milý, empatický a jeho činnost byla nadstandartní. Cestuji hodně a můžu to srovnat.

S pozdravem                                  MUDr. Dana Špatková

 

* Skotsko

Od prvního dne jsem byl velice mile překvapen jeho organizační stránkou. Již po nástupu jsme obdrželi informační materiály s přesnými popisy a mapkami jednotlivých destinací, které jsme měli navštívit a to jak ve Skotsku, tak i v Nizozemí. Člověk měl tedy od první chvíle pocit, že nejede do neznáma. tento pocit ještě umocňovala osoba delegáta zájezdu pana Petra Chalupy, o kterém bude ještě řeč. Chtěl bych zdůraznit, že navštívit Skotsko respektive majestátnou skotskou vysočinu a starobylá skotská města Edinburgh a Stirling, byl můj sen již od 14 let. Tato země mne uhranula nejen svojí krásnou, divokou přírodou, ale také historií na níž se specialuzuji. Věděl jsem tedy, že při návštěvě Skotska, budu chtít poznat zejména tyto lokality. Dostalo se mi však mnohem více zážitku, než jsem čekal. Zájezd byl velice dobře organizován, zejména v jeho rozmanitosti a místní znalosti a to tak, že jsem se vyloženě těšil na každý další den a zážitky z něj. Velkou zásluhu na to měl již výše jmenovaný pan Petr Chalupa. Dle mého názoru neplnil pouze svojí běžnou roli delegáta, ale svým přátelským přístupem, komunikačními schopnostmi a smyslem pro nadšení ji převedl do nadstandartu. Vysoce oceňuji taktéž jeho chování během výletů, kdy nám zpestřoval přejíždění (i když velice okouzlující krajinou) předčítáním o skotských zvycích, historii, přírodních podmínkách, obchodu, ekonomice, kultuře, gastronomii, výrobě whisky a taktéž nezapomenutelná je jeho reprodukce skotských vtipů a ódy na Haggis :-). Organizace při plánování a pořádání akcí s hromadným vstupem, byla taktéž zcela bezchybná a bez jediného organizačního zádrhele. Zde bych zmínil zejména vstup na Edinburghský hrad, návštěvu destilerky Ben Nevis a výletní cestu vlakem z Airsiagu do Fort William. Věřím, že nejen z výše uvedených důvodů naleznete způsob, jak panu Petru Chalupovi poděkovat a ocenit jeho výtečné a profesionální chování a jednání. Již v minulosti jsem několik podobných zájezdů absolovoval (s jinými CK), ale k panu Chalupovi se zdaleko nikdo svojí úrovní nepřiblížil. O jeho jazykových schopnostech snad ani psát nemusím, jako angličtinář mohu napsat pouze EXCELENT!!! Na pana Chalupu můžete být právem hrdi!!! Já osobně považuji za čest, že jsem ho mohl poznat a velice si ho vážím!!! 

  Na závěr mi dovolte ještě jednou za VŠE poděkovat. S vaší cestovní kanceláří, jsem podnikl cestu, abych si splnil dávný sen a získal nové zážitky. Prožil jsem 10 dní, na něž nikdy nezapomenu. Samozřejmě, že se do Skotska plánuji vrátit, ale první a ten nejkrásnější zážitek, jsem prožil díky CK ALPIN-TOUR. Prosím přijměte výše uvedené řádky, jako skromný projev vděčnosti a ocenění Vašich výtečných služeb.

S pozdravem a úctou jsem                                                                         nprap.Bc.Jiří Stupčuk

 

* Skotsko

Hezký den,
velice bych chtěl poděkovat za rodinu Ondřichů a Šmejkalů.
Jeli jsme s Vámi do Skotska v termínu od 11 do 20 května 2016. Vše bylo na profesionální a špičkové úrovni. Užili jsme si to opravdu velice hezky. Zvláště bych chtěl poděkovat průvodci p. Petrovi, který je ten pravý na svém místě. Je velice obětavý a každý problém řeší okamžitě a ke spokojenosti. Je také vidět ze mu to není lhostejné. Program byl výborně vymyšlený a propracovaný. Těšíme se že si s Vámi zase vyjedeme na nějakou poznávačku. Určitě budeme chtít také již zmíněného průvodce.
Ještě jednou děkujeme!
Jsme s pozdravem Ondřichovi a Šmejkalovi

 

*Holandsko - Květinové korzo

Dobrý den,
chtěla bych jménem mým i jménem dcery, paní Slezákové,  poděkovat za krásné zážitky
a za skvělou organizaci zájezdu do Holandska. A hlavně především ještě jednou moc a moc děkujeme za paní průvodkyni Helenku Havlovou.
Byla naprosto úžasná jak svými obrovskými vědomostmi, tak přístupem a skvělou náladou, kterou šířila mezi námi po celou dobu zájezdu.Jsme přesvědčené- a nejen my dvě - že bez ní by zájezd nebyl tím, čím pro nás zůstane ve vzpomínkách. Zúčastnila jsem se mnoha zájezdů, ale Helenka nemá konkurenci. Ještě jednou díky a snad se s ní setkáme na některém z příštích zájezdů.

       Zdravím a přeji hodně úspěchů v další práci      Irena Rýgrová

 

*Lyžování - ISCHGL

Dobrý den

Poděkování za překrásný zájezd v nádherném středisku. Dobrá organizace a průvodce. Jako vždy. Prostě 4 a půl HVĚZDY. (musím nechat případnou rezervu na příště) Už se těšíme za rok !!!!

S pozdravem, Harbich Jaroslav

 

* Albánie

Dobrý den pane Kittlere, moc Vás zdravím z Brna.

Doufám, že i Vy jste se s celou skupinou vrátili v pořádku ze zájezdu do Albánie.

Náš zájezd byl fantastický!! Vyšlo nám úplně všechno, počasí, ubytování, parta a hlavně Tomášek byl bezvadný.

Prostě žádný problém a zážitků mraky.

Jěště jednou zdravím Vás i Tomáše a děkuji za odpověď.

 

Jitka Prachařová, Brno

 

*Alpy po rovině

V předloňském a loňském roce jsme se s přáteli zúčastnili dvou Vašich cyklistických zájezdů (Alpy po rovině a Okolo Bodamského jezera). Oba tyto zájezdy vedli manželé Josef a Magda Havlíčkovi a na jejich adresu Vaším prostřednictvím bychom zde velmi rádi napsali, že jsou to průvodci bezvadní, perfektní, milí a přitom profesionální, a to po všech stránkách. V průběhu zájezdu se od nich průběžně dozvídáme nejen vše potřebné pro zdar našeho výletu, k tomu spoustu informací navíc, které nás obohatí, ale ještě při všech průvodcovských starostech rozdávají skvělou náladu a pohodu. Za to jim velmi velmi děkujeme, protože pro ně to určitě není jednoduchý úkol. Ani řidiči nezústávají pozadu se vstřícností vůči nám všem, takže Vaše zájezdy vskutku stojí za to.

Ještě jednou děkujeme všem a přejeme Vám spoustu podobně spokojených klientů, jakými býváme my.

Ivana a Ivan Růžičkovi, Potštejn

 

* Peru

Dobrý den,

takže neskutečné se stalo realitou a my jsme v pořádku zpátky. Skláním se před tím/těmi, kdo sestavoval/i a hlavně zajišťoval/i program zájezdu. Vybrala jsem vaši CK proto, že jsem s ní měla dvě předchozí pozitivní zkušenosti (Norsko + lyže), ale že je možné udělat zájezd tak, aby se za celý měsíc nic "nepokazilo", nic nezkolabovalo (ani účastníci :-), to mě nenapadlo ani v tom nejlepším snu - je to až divné. Neumím psát dlouhé řeči, takže doufám, že vás potěší i toto stručné shrnutí, že kromě fantastického programu, včetně všech výmyslů a storen, které jste zrealizovali pro mě a Alenu a samozřejmě Martina Kaňáka, si budu opravdu "na věčné časy" tenhle měsíc pamatovat.

Kam mám napsat své hodnocení, aby i další vaši potencionální klienti měli snazší rozhodování a vy ze svého úsilí i nějaký "marketingový přínos"? :-)

S díky a pozdravem

Ivana Šimonová

 

* Skotsko

Hezký den,
velice bych chtěl poděkovat za rodinu Ondřichů a Šmejkalů.
Jeli jsme s Vámi do Skotska v termínu od 11 do 20 května 2016. Vše bylo na profesionální a špičkové úrovni. Užili jsme si to opravdu velice hezky. Zvláště bych chtěl poděkovat průvodci p. Petrovi, který je ten pravý na svém místě. Je velice obětavý a každý problém řeší okamžitě a ke spokojenosti. Je také vidět ze mu to není lhostejné. Program byl výborně vymyšlený a propracovaný. Těšíme se že si s Vámi zase vyjedeme na nějakou poznávačku. Určitě budeme chtít také již zmíněného průvodce.
Ještě jednou děkujeme!
Jsme s pozdravem Ondřichovi a Šmejkalovi

 

Rychlý kontakt

495 260 621

777 221 998

info@alpintour.cz

Více kontaktů

Katalog CK ALPIN - TOUR
29. sezóna

Náš slevový
systémJiž 29. sezóna1991 - 2019