Napsali o nás

 

 

*Alta Badia 

Dobrý den,

chtěla bych Vám a Vašim kolegům poděkovat za skvělý zájezd (Alta Badia), který nás naplnil novou energií.  

Vše klaplo na jedničku: věci, které nejdou ovlivnit, jako je počasí, ale pak stejně důležité věci, které navazují na delegáty, kteří navodili příjemnou a uvolněnou atmosféru, dávali včas všechny informace a byli ochotní, když jsme potřebovaly poradit. 

Musím pochválit pana řidiče a komfort spojený s ubytováním.  Ještě jednou moc děkuji a přeji mnoho stejně spokojených cestovatelů 

Lenka Březinová

 

*Val di Fiemme

Přátelé, chceme poděkovat za velmi pěkný březnový lyžařský zájezd do Val di Fiemme (delegát Adam Kain). Super ubytování, super poloha hotelu, skvělý a velmi ochotný delegát.

Srdečně zdravíme (a těšíme se na další)

Zdeněk a Dana Fialovi (HK)

 

*Wroclaw

Zájezd byl skvělý, pořádně jsme nasáli vánoční atmosféru a dozvěděli se i něco z historie (výklad paní Duškové byl úžasný).

Moc děkujeme. Hezký zbytek dne.

M. Bastlová, ZŠ Borohrádek 

 

*Norsko

Dobrý den pane Kittlere,

reaguji na zájezd do Norska od 29.6 -10.7. 2023

Byla jsem s vaší cestovkou již podruhé (loni Irsko, tam to bylo hodně náročné na přejezdy, tak jsem se trochu bála , ale zájezd do Norska byl naprosto skvěle zorganizovaný, ubytování i přes upozornění jednoduššího bydlení bylo většinou tak luxusní, že jsem se bála, že budeme ještě doplácet:-).  Řidiči Zdeněk a Pepa byli lidsky vstřícní a skvělí, Jakub organizačně vše perfektně zvládal a pomáhal při jazykových bariérách, ale naprostá třešnička na dortu byl Honza Maleček! Nejúžasnější průvodce jakého jsem kdy na zájezdu zažila. Vše měl do detailu připravené, navíc různé materiály, knihy, informace a vše stále trpělivě opakoval a ještě vše shrnul do závěrečného testu, že si budu i ty složité názvy mnohem déle pamatovat a díky němu si odnáším ze zájezdu mnohem víc! Děkuji  Vacurová Lea

 

*Island 

Ahoj, 

píši trochu opožděně, jelikož jsem se včera vrátila z pobytově poznávacího zájezdu Tureckem. Bylo to autobusem a tudíž dost náročné. Výlet po Islandu byl moc krásný. Mám jen samou chválu. Zejména chválím průvodce Honzu. Velmi hezky o nás pečoval. Je vynikajícím znalcem Islandu. Svým známým budu tuto expedici doporučovat. 

Měj se hezky a děkuji.    Radka Králová

 

*Norsko

Dobrý den,

jakožto účastník zájezdu Norsko - jedinečný okruh 29.6. - 10.7. 2023 bych chtěl velmi kladně hodnotit zvolenou trasu, jízdu trajektem z Kielu, která nám ušetřila dlouhé kodrcání autobusem a zajistila neopakovatelný zážitek plavby na luxusní lodi a poznání pobřeží Dánska a Norska z moře. Rovněž i  velmi dobře zvolená místa návštěv, která pokryla nejen města. ale hlavně přírodu. Jako bonus bylo i na podmínky Norska volené ubytování. Úplnou perlou bylo ubytování v luxusních apartmánech postavených na pilotech nad nejdelším světovým fjordem Sognefjordem. Dalšími excelentními destinacemi byly apartmány v lyžařském centru Gausta Hills a penzion Vaulali s jejich úžasným okolím. Příroda Norska s jeho fjordy a vodopády je úžasná a zcela jistě nejkrásnější z celé Skandinávie. Vyzdvihnout musím i kvalitní informace o Norsku poskytnuté průvodcem Honzou, doplněné i filmovými dokumenty. Oba průvodci si zaslouží mé velké uznání za jejich péči o účastníky zájezdu. Zapomenout nemůžu ani na ohleduplné zacházení obou řiditelů za volantem autobusu. A v neposlední řadě i kulturní vložky s doprovodem kytary pana Gnola mi z paměti také nevymizí. Velkou devizou byla i skvělá parta účastníků.

Jediným mínusem zájezdu, a tady bych prosil, zda by na tom nemohla CK pro příště zapracovat, byl čas, který strašně rychle uběhl.

Velké poděkování organizátorům.      Ivan Vrátný 

 

*Island

Dobrý den,

zájezd neměl chybu, jsem nadšená ještě nyní. Vše bylo na 100%, příroda krásná, zážitky na celý život. Parta lidí skvělá, průvodci příjemní a vstřícní, ubytování některé nadstandartní, některé ušlo /hotel Cabina/. Prostě není co vytknout, za mě palec nahoru.
Krásný den, Miklová Sylva

 

*Island 

Dobrý den,
výprava na Island splnila mé očekávání, užívala jsem si každou minutu. Prostředí bylo zajímavé, ubytování bez připomínek, informace jsme dostávali včas a srozumitelně.

Děkuji Kaštovská

 

*Norsko 

Dobrý den, pokud bych mela Norsko rychle shrnout,tak úžasná krajina a prostředí,úžasná organizace,skvělý průvodce,přátelská a milá atmosféra,nadherne počasí.program nabitý do poslední hodiny a ubytování luxus.v podstatě jsme s sebou tahali spoustu věcí zbytečně.i pro našeho 3leteho syna úžasné zvolena dovolená.zvladl naprosto s přehledem vše co bylo v plánu a ještě s radosti a úsměvem.vsem moc děkuji za jedinečný a určitě nezapomenutelný zážitek a návštěva Norska jistě nebyla poslední.zanechala ve mě takove dojmy,že se občas v myšlenkách jeste v Norsku s trolly procházím.. můžu jen říct,že všichni,kteří jen trošku zvažovali, že pojedou a nakonec nejeli,hluboce prohloupili,protože za ty peníze s takovým luxusem se do Norska nikdy nepodivaji.takze ještě jednou moc dekuju za nádhernou dovolenou

Markéta Vyhlídalová

 

*Norsko 

Dobrý den.

Zasíláme hodnocení zájezdu Norsko. Jednoznačně super vše. Suprovní trasa,  zajištění, servis, tak osoba průvodce. Maximální spokojenost.  Jistě využijeme další možnosti. Třeba Rumunsko.

Děkujeme a jsme s pozdravem, manž. Janovští /Luděk a Milada/ 

 

*Vídeň

Dobrý den

Zájezd do Vídně se povedl, účastníci byli nadšení, přispělo k tomu i krásné počasí a já jako organizátorka jsem spokojená, že se nikdo neztratil, či nezranil. Děkujeme paní průvodkyni Evě Duškové, byla skvělá.

Mgr. Ivana Tláskalová, SPŠ, SOU SOŠ a, Hradec Králové

 

*Island 

Dobrý den, chtěli bychom s manželkou poděkovat celému týmu Alpin Tour za skvělou náplň a organizaci zájezdu na Island. Moc se nám tam líbilo a musíme vyzdvihnout perfektní práci obou delegátů. Určitě jsme na podobném zájezdu s vámi nebyli naposledy :-)

Srdečně zdravíme

Zdeněk a Dana Fialovi

 

*Norsko 

Dobrý den pane Kittlere,

reaguji na zájezd do Norska od 29.6 -10.7. 2023

Byla jsem s vaší cestovkou již podruhé (loni Irsko, tam to bylo hodně náročné na přejezdy, tak jsem se trochu bála , ale zájezd do Norska byl naprosto skvěle zorganizovaný, ubytování i přes upozornění jednoduššího bydlení bylo většinou tak luxusní, že jsem se bála, že budeme ještě doplácet:-). Řidiči Zdeněk a Pepa byli lidsky vstřícní a skvělí, Jakub organizačně vše perfektně zvládal a pomáhal při jazykových bariérách, ale naprostá třešnička na dortu byl Honza Maleček! Nejúžasnější průvodce jakého jsem kdy na zájezdu zažila. Vše měl do detailu připravené, navíc různé materiály, knihy, informace a vše stále trpělivě opakoval a ještě vše shrnul do závěrečného testu, že si budu i ty složité názvy mnohem déle pamatovat a díky němu si odnáším ze zájezdu mnohem víc! Děkuji  Vacurová Lea

 

*Holandsko - květinové korzo

Dobrý den pane Kittler,

jedním slovem, jste skvělí. Zájezd do Holandska byl úžasný, řidiči báječní, slečna průvodkyně nadstardantni a místa na zadní pětisedačce mi max.vyhovovala. Takže ještě  jednou děkuji a budu vás velice rad doporučoval.

Přeji hezký den a ať se Vám moc daří i nadále.

S pozdravem Aleš a Marcela Zatloukalovi

 

*Kitzbuhel

Dobrý den, děkuji za organizaci lyžařského zájezdu do Rakouska - Kitzbuhelu. Moc pěkné ubytování v hotelu Hechenmoos, vše fungovalo na 100%. Děkujeme delegátovi CK panu Adamu Kajnovi za profesionální přístup a řidiči panu Gnolovi za bezpečnou jízdu.

Ivona a Tereza Vítovi 

 

*Val Thorens

Hezký den pane Winklere,

s CK AKPIN - TOUR jsme se zúčastnili zájezdu do Val Thorens 18.3. - 26.3. a byli jsme velice spokojeni. Organizace zájezdu, autobus, řidiči p. Gnol a p. Flajberk, delegátka Klára Košťálová, ubytování, místo odjezdu ... vše musíme pochválit. Ne všechny CK, se kterými jsme dříve cestovali, poskytují služby odpovídající ceně na takové úrovni.

 Děkujeme a těšíme se na příští sezónu s vámi. Ať se CK daří.

Zdraví  Irena Zahrádková a Květoslav Zahrádka, Konětopy 

 

*Val Thorens

Hezký den pane Winklere,

 chtěla bych vám velice poděkovat za bezvadnou organizaci lyžařského zájezdu do Val Thorens.

Jezdíme do Francie již dvacet let a tudíž máme bohaté ať již pozitivní či negativní zkušenosti s několika cestovními kancelářemi.

Pokud budete v příští sezoně organizovat zájezd do destinace, která nás zaujme, rádi využijeme příležitosti s vámi opět cestovat :-)

S pozdravem   Jana Kindlová

 

*Val di Fiemme

Dobrý den pane Winkler,

děkujeme Vám za pěknou dovoleno v Itálii. Byli jsme se vším spokojeni a těšíme se na další společný zájezd. Průvodce pan Kajn byl skvělý, informoval nás o všem potřebném.

Děkujeme i Vám překvapil jste nás uvítacím přípitkem.

Smolovi

 

*Val di Fiemme

Dobrý den, pánové,

chtěli bychom Vám poděkovat za zajištění skvělého zájezdu do italského Val di Fiemme na přelomu února a března 2023. Byli jsme s vámi lyžovat potřetí a byli jsme opět moc spokojeni. Ve srovnání s naším minulým zájezdem v roce 2020 jsme byli především nadšeni skvělým Adamem Kajnem, který zcela přirozeně předvedl, jak by měl fungovat delegát.
"Náhradní" hotel Bellamonte pro malou část účastníků zajezdu také neměl jedinou chybu.
Takže ještě jednou díky, těšíme se na příští zimu a lyžovačku s vaší CK.

S poděkováním a pozdravem
Jirka a Jirka Dudovi

 

*Normandie - Bretaň

Dobrý den,

rádi bychom touto cestou poděkovali panu Kittlerovi,který spolu s paní Jindrovou organizoval pro Policii ČR Hradec Králové autobusový zájezd do Francie oblast Normandie a Bretaň ve dnech 20.5.-29.5.2022.

Celá náplň zájezdu včetně ubytování,dopravy a ostatních souvisejících věcí byla výborná.

 Ještě jednou děkujeme a těšíme se na další zájezdy organizované ve spolupráci s CK Alpin tour.

Manželé Fejfarovi, Hradec Králové

 

*Val di Fiemme

 

Dobrý den, pane Kittlere,

chtěl bych Vám poděkovat za organizaci zájezdu do Val di Fiemme. Vše bylo organizačně skvěle zajištěno a moc jsme si to užili. Poděkování samozřejmě patří i pánům řidičům a panu delegátovi .

Ještě jednou díky a budeme se těšit na možné využití dalších Vámi organizovaných zájezdů.

S pozdravem

Ing. Martin Junek

 

*Val di Fiemme

 

Dobrý den, ráda bych Vám sdělila, že jsme byly s dcerou moc spokojené se službami Vaší cestovky. Moc jsme si to užily. Rády s vámi vyrazime znovu 

Děkuji

S pozdravem, Marta Samková

 

*Val di Fiemme

 

Milý Zdeňku, zdravím Tě již z domova. Dovolená ve Val di FIEMMEse vydařila, hotel PANORAMA byl výtečný - skvělá!!! strava a její dostatek, příjemné WELLNESS zázemí, počasí a terény úžasné. Výborný byl i náš - Váš "delegát" Adam Kajn, umíte si dobře vybírat. Tak ještě jednou, díky za zážitek!

BK

 

*Val di Fiemme

Dobrý den, byl jsem nyní s Alpintour po páté a mám jen dobré vzpomínky a zkušenosti. Poprvé, asi před osmi lety, v hotelu LIZ (no tam byly nějaké malé, téměř zanedbatelné, nesrovnalosti). Letos v Panchia, v Albergo Panorama bylo vše v pořádku a normálním režimu, ale delegát p. Kain nebyl v normálním režimu. Pan Kajn byl o hodně nad normálem. Zapomněl jsme lyže v Alpe Lusii a p. Kain naplánoval ......atd. Prostě lyže našel po dvou dnech. Velké díky p. Kajnovi. Celý zájezd byl skvěle zorganizovaný, jako vždy.
Děkuji
Jaromír Měřinský s vnučkou Hanou

 

*Zillertal

Dobrý den, pane Winklere,

tímto Vám chci moc poděkovat za organizaci krásného lyžařského zájezdu do Zillertalu. Krásný hotel, dobré jídlo, příjemná vedoucí zájezdu paní Jitka a výborný řidič pan Pavel. K tomu všemu krásné slunečné počasí, hezký sníh a málo lidí na sjezdovkách ( začátek sezony z důvodu covidu). Ještě jednou Vám s manželkou děkujeme a budeme se těšit na další zájezdy pořádané CK Alpintur.

S pozdravem Jiřina a Zdeněk Hlušičkovi, Náchod

 

*Livigno

Dobrý den,

moc ráda bych Vám poděkovala za příjemný pobyt na horách v Itálii. I když jsem musela jet sama, bylo to tam pěkné a delegát Honza úžasný. Za to, že nejezdily skibusy, všechny lanovky a nebyly upravené sjezdovky, za to Vy jako cestovka nemůžete, to se holt může stát. Moc ráda zase někdy s Vámi pojedu i sama pokud to jinak nepůjde.  

Vlaďka Skleničková

 

*Korsika - Sardinie

Dobrý den,

chtěly bychom Vám moc poděkovat za bezvadnou organizaci zájezdu Sardinie - Korsika, profesionální jednání řidičů, Naďa jako vždy byla skvělá a i obě průvodkyně byly výborné. Nemělo to chybu. Moc se nám to líbilo a byly jsme nadšené. Ještě jednou moc děkujeme a těšíme se na další zájezd.  Pěkný den. Alena Dimitrovová a Jindřiška Kubíková.

 

*Chorvatsko - Biograd na Moru

Ahoj všem, ráda bych poděkovala za suprovou dovolenou, která neměla jedinou chybičku. Martina, Honza i Kuba skvělí, ostatní členové naší skupiny jakbysmet. Mám krásné zážitky a nové přátelé. Užila jsem si každý den i večer J naplno. Přeji mnoho spokojených klientů a krásné léto!!! Ještě jednou tisíceré díky za vše.

Srdečně zdraví   Martina Bělková

 

 
 *Chorvatsko - Biograd na Moru
 
Dobrý den pane Kittlere, chtěla bych vám moc poděkovat za nás tři, za krásnou dovolenou.                           
Srdečně zdraví Borohrádek
 
 
 

*Pobaltí - Severní Evropa - Petohrad

Dobrý den, pane Kittlere.

 Byli jsme účastníky autobusového zájezdu s názvem "Velký okruh Severní Evropou + Petrohrad".

Tímto Vám chceme moc poděkovat za zprostředkování  úžasného zážitku. Zájezd byl docela náročný, ale nádherný. Hlavně díky úžasné práci obou vedoucích zájezdu, jmenovitě pana Adama Kajna a pana Miloše Starého, kteří vytvářeli stále skvělou náladu během dlouhých přejezdů a současně nám poskytovali neskutečné množství informací o navštívené zemi o navštíveném městě a o dalších pozoruhodnostech. Skutečně klobouk dolů před jejich vědomostmi, obětavostí a také nadhledu a toleranci s účastníky zájezdu. Prosíme o vyřízení našeho poděkování.

Také chceme poděkovat oběma řidičům za jejich perfektní a bezproblémovou jízdu.

Závěrem Vám, pane Kittlere, ještě jednou děkujeme a přejeme Vám hodně zdraví a hodně spokojených klientů a budeme se těšit na další zájezdy s Vaší CK, například na lyže do Söldenu.

Jiřina a Zdeněk Hlušičkovi, Náchod

PS: Domníváme se, že zajištění autobusu a místního řidiče v Petrohradě je vynikající nápad a moc se nám to líbilo.

 

* Pobaltí - Severní Evropa - Petohrad

Dobrý den, pane Kittlere,

ráda bych Vám za sebe, za manžela i za syna poděkovala za výborně zorganizovaný a zrealizovaný zájezd do severní Evropy a Petrohradu. Velmi jsme si to užili, jsme šťastní, že jsme se do těchto končin mohli podívat, a budeme rádi vzpomínat.

Přejeme Vám a Vašemu týmu mnoho úspěchů ve Vaší činnosti a budeme se někdy příště těšit zase na shledanou.

Dana Mihulková

 

* Velká Británie - Polsko

Dobrý den,
velké poděkování patří vaší cestovní kanceláři za zprostředkování dvou školních zájezdů během měsíce června 2019.
Zájezd do Velké Británie a Polska pořádala ZŠ Týnistě nad Orlicí pro žáky 9 tříd.
Dcera přijela Londýnem a jeho přilehlým okolím natolik okouzlena a s nadšením stále opakovala: ,, Vrátila bych se tam hned ! ’’
Krakov-Osvětim. Hlavní pozoruhodnosti historického města Krakova a návštěva Osvětimi, která je připomínkou krutosti, vyvolala smutek, přesto hluboký zážitek na tyto památky.
Děkujeme touto cestou všem zaměstnancům CK, za naplněný program na těchto cestách. Převážně za profesionální přístup delegátů a řidičů!
S přáním pěkných dnů a úspěchů CK.

Rodiče Iveta a Petr Charvátovi.

 

* Itálie - Lago di Garda 

Dobrý den, chtěl jsem Vá¨m napsat, jak jsem byl se zájezdem spokojený.Již jsem s Vaší cestovkou byl na devátém zájezdu, ale letošní zájezd to byla velká BOMBA,jak do destinace / ubytování ,strava,prostředí/ a co víc prosím o předání poděkování pro Honzíka a Adama,měli to perfektně připravené. Ještě jednou velký poděkování a nevím,zda se to dá překonat.

Zdraví Neuman

 

* Itálie - Lago di Garda

Ahoj Kíťo..bylo ta super...kluci to mají dobře propracovaný..dobrý zájezd..skvělý lidi..a počasí.. před kluky smekám cca 4 x nakládat..makačka..přijemné vystupování a pomoc..děkuji žes mi zařiíil VIP cestu, snažil jsem se klukům pomoci! Tak dík.

Hezký večer, Petr černý

 

* Itálie - Lago di Garda

Dobrý den pane Kittlere,

chtěla bych touto cestou poděkovat za velmi pěkný cyklistický zájezd na Lago di Garda. Vše bylo perfektně připraveno a organizováno. Velké díky patří obou průvodcům Adamovi Kajnovi a Honzovi Malečkovi. Byli opravdu skvělí.

Rádi se opět zase zúčastníme dalších výletů. Za naši skupinu moc a moc děkujeme, že jsme mohli tento zájezd absolvovat.

Přeji hezký den.  Pavla Tomášková

 

* Rakousko - Vídeň

Dobrý den,

děkujeme za opravdu pěkně připravený zájezd pro studenty naší školy do Vídně. Všem se nám zájezd líbil, paní průvodkyně i pan řidič jsou velmi příjemní lidé. Okružní jízdy, pěší okruhy, ubytování – vše bylo OK. Dokonce studenti, kteří se již letos nevešli do počtu, se ptají, zda se příští rok pojede znovu:-) Ještě jednou díky za Váš vstřícný a profesionální přístup.

S přáním hezkého dne

Mgr. Lenka Vespalcová

OA, SOŠ a JŠ, Hradec Králové

 

* Jižní Itálie

Dobrý den,
na stížnosti si člověk v dnešní době vždy čas najde, ale na poděkování se zapomíná a člověk to bere tak nějak automaticky...
tedy chtěla bych tímto poděkovat za nevšední zážitky na putování po Itálii. Děkuji též skvělým řidičům, ale hlavně naší průvodkyni paní Veronice je úžasná a je na ní vidět jak Itálii a vše co k ní patří doslova miluje. Snažila jsem se jí poděkovat osobně během zájezdu, ale přišla jsem si trochu jako "žák šplhoun", prosím poděkujte jí tedy za mě. Nevšední situace a zvlášť extrémní podmínky a situace zvládala skvěle a s nadhledem.
Doufám, že se s vaší cestovkou opět někdy podívám do světa.
 
Přeji celému Alpin Touru skvělou sezónu číslo 29!
 
Jana Husníková
 
PS: to že stále věnujete tradiční cestovní "Alpintourácká" trička mě ohromně potěšilo...děkuji.

 

* Velký okruh severní Evropou

….pěkně zdravím z Police s velkými díky za parádní výlet Pobaltím. Viděli jsme a byli výborně opečováváni. Prostě jako vždy bezva. Evička, Adam, Miloš i řidiči super. V partě žádný potížista. Prostě jsme na podnosu dostali ochutnávku Pobaltí (které nás víc než překvapilo), perly Petrohradu a klidného, čistého, noblesního severu, kterou jste nám tento zájezd nabídli, se nikdy nedostali.

Přejeme Vám - celému týmu, aby starosti, které s organizací máte, Vám přinášely zpětnou vazbou i radost a tolik potřebné zadostiučinění.

Pěkné léto a zase někdy na viděnou. Mgr. Ida Jenková

 

* Velký okruh sverní Evropou

Dobrý den, pane Kittlere, touto cestou velké díky.

Průvodci Adam, Miloš včetně Evičky jsou prostě jedničky a těm, kteří nejsou vidět, ale podíleli se na přípravě a vlastní realizaci zájezdu také velké dík.

Bylo to vážně super, takové to domácí prostředí, kde se za ty roky už téměř všichni znají dodává zájezdům s vaší CK tu pravou atmosféru - jen tak dál, držím palce.

Krásné léto

 Karlová

 

* Švýcarsko

Dobrý den, pane Kittlere,

chtěla bych Vám za zájezd do Švýcarska moc poděkovat. Nakonec jsme všechno společně doladili a zájezd se nám skutečně vydařil. Program byl bohatý, nabitý, hodně jsme toho viděli a máme spoustu nezapomenutelných zážitků. Ubytování v malebném Melchtalu pod vrcholky Alp bylo také fajn. Prima a velmi dobře na zájezd připraveni byli i vaši průvodci, pan Adam Kain a pan Václav Šeferna. Spolu s nimi, s pány řidiči a mými kolegy jsme myslím tvořili dokonalý pracovní tým. Ani počasí nás nezradilo, byly to prostě čtyři nádherné dny. Ještě jednou moc děkujeme. Přeji Vám hodně zdraví a pěkné léto. S pozdravem Ludmila Preclíková, Gymnázium Holice  :-)

 

* Budapešť

Dobrý den, pane Kittler, moc děkujeme za zájezd do Budapešti, všichni byli nadšeni, hotel s termálem ohromný, průvodce vstřícný, řidič neskutečně šikovný. Jen v hotelu asi byli rádi, že jsme odjeli, byl trochu problém najít místo na noční posezení, abychom nerušili.

Prosím poděkujte ještě jednou řidičům a Vaškovi.Budeme se těšit zase někdy na další spolupráci.

Ještě jednou díky.

Ing. Pavel Pohner  (tajemník MěÚ Police nad Metují)

 

* Holandsko - květinové korzo

Dobrý den, ráda bych Vám poděkovala za krásný zájezd po Holandsku, vše se nám krásně vydařilo a viděli jsme mnoho krásného. Ale největší dík a velká poklona patří milé průvodkyni Helence, velmi úžasná, milá, ke všem vstřícná a hlavně bezedná studna vědomostí. Ráda s ní vyrazím za dalším dobrodružstvím, prosím vyřiďte jí ještě jednou velký dík.
Vávrová

 

* Livigno

Vážení, právě jsme se s manželem vrátili z vynikajícího zájezdu do Livigna a chtěli bychom vyzdvihnout práci vašeho skvělého průvodce pana Honzy Malečka. Starostlivý, příjemný, stále dobře naladěný. Vůbec byla v celém zájezdu výborná atmosféra.
Řidiči jeli výborně, prostě všechno vycházelo. Byli jsme s vaší CK poprvé a jsme velmi spokojeni. Také jsme nikdy nikam nepsali, ale nedalo nám to podělit se s vámi s našimi zážitky.
Manželé Jan a Jarmila Koldovi

 

* Norsko

Dobrý den, pane Kittlere,
ještě jednou i touto formou poděkování za pěkný zájezd po Norsku - užili jsme si to a byl to zážitek, který dodal hodně materiálu pro dny příští.
Organizace zájezdu byla velmi dobrá, od cesty přes ubytování i rozvrh zájezdu. Průvodce i jeho asistentka byli velmi šikovní a milí. Těším se, že někdy u vás zase něco hezkého vybereme.

Ať se cestovně daří! Kholová

 

* Norsko

Dobrý den,
rádi bychom se vyjádřili k absolvovanému zájezdu do Norska. Zájezd se nám velmi líbil, organizace zájezdu byla vynikající. Velkou zásluhu na naší plné spokojenosti mají jak mladí talentovaní průvodci, tak i šikovní řidiči. Ubytování i snídaně nám vyhovovaly, program byl pestrý, počasí nám přálo - zkrátka báječná dovolená.
 
Ještě jednou děkujeme
S pozdravem
 
Radka a Richard Lakomí

 

* Národní parky USA

Ahoj Zdeňku,

ještě jednou díky za perfektní organizaci expedice do USA. Všem se nám líbil program, organizace i průvodce Adam a jeho ochota vyhovět nám v našich zájmech a potřebách.

Láďa Vorlický

 

* Biograd na Moru

Jménem seniorů účastníků ozdravného pobytu Vám  chci poděkovat za příjemný pobyt zabezpečený Vaší CK ALPIN-TOUR v Biogradu n/M.
V průběhu 11-ti denního pobytu jsme byli spokojeni po všech stránkách a jsme rádi,že o nás seniory vzorně pečovala Martina s Marcelou a kluci Kuba a Milan.
 
Do další sezony přejeme hodně úspěchů a spokojenných klientů.
 
Za seniory Jiří Čáslavský

 

* Holandsko

Hojda Zdendo, uz z plneho pracovniho procesu zdravim a dekuju! Pani Helenka uzasna jako cely zajezd. Smysluplne naplneny, pohodovy, proste fajn. Pro nas, kteri jsme kazdodenne nuceni vse organizovat, prijemne opecovavani s fool servisem. Diky moc a snad brzy priste s Vami zase nekam :-) :-) :-)

Ida a Petr Jenkovi z Police

 

* Holandsko

Dobrý den,

omlouvám se, ale dostala jsem se k přečtení Vašeho e-mailu až nyní - již jsem zpět doma. Vše dopadlo dobře, posílala jsem SMS a výjezd z Týniště byl nakonec mírně zdržen, takže jsem vše akorát zvládla.
Jinak využívám chvilky a zájezd byl bezvadný, byly jsme obě spokojené a paní průvodkyně byla také moc skvělá, jen ten čas nějak chyběl... A návrat zpět  díky řidičům také skvělý - nad očekávání - bylo to SUPER.

Děkujeme.

S pozdravem

Vlaďka Šulcová, Žamberk

 

* Nassfeld

Hezké večerní pozdravení z Police. Dnes nad ránem jsme v pořádku a spokojeni dorazili z parádní lyžovačky v Nassfeldu. Děkujeme!!! Adamovi za tradiční ochotu a spolehlivost, řidiči Mirkovi, Vám všem, kteří jste u toho. I počasí se Vám podařilo objednat. Těšíme se na další výjezd s Vámi, i bez lyží. Ať se Vám daří, zdravě a radostně. Ida a Petr Jenkovi

 

* Nassfeld

Dobrý večer pane Winklere,
dnes ráno jsme se vrátili z Nassfeldu, můžu mluvit za všechny, zájezd se vydařil. I díky počasí, se sluníčkem jsme ani nepočítali.
Ubytování i jídlo a poloha nedaleko sjezdovek, nic se nedalo vytknout.
Jen já tam nejspíš udělala nějakou dietní chybu a bylo mě tak zle, že mi musel delegát Adam zavolat sanitu. Píšu o tom proto, že se Adam zachoval velice lidsky a i když to má nejspíš i v popisu práce, vše zařídil, po celou dobu vyšetření byl se mnou a staral se, aby bylo vše dobře vyřízené. Je to moc příjemný hoch a jen chci, abyste se to dozvěděl i ode mě.
Myslím si, že  vám nepíši naposled a budeme si ohledně nějaké dovolené ještě dopisovat.
Přeji Vám hezký večer a Adama ještě jednou zdravím a děkuji.
J. Sklepníková

 

* Livigno

Dobrý den. Zůčastnil jsem se lyžařského zájezdu do livigna v době 14.3.-19.3. 2017 pořádaného pro firmu fato. chtěl bych touto cestou poděkovat delegátovi čendovi hejnovi za příkladný a vzorný přístup k mé osobě při ůrazu,který se mi na zájezdu stal,jak od dopravy k lékaři až po zařízení spousty věcí při zbývajícím pobytu na hotelu.přeji vám více takových delegátů. Přeji pěkný zbytek dne. čtvrtek jan

 

 * Řím

Dobrý den,

chtěla jsem Vám velmi poděkovat za skvělý zájezd do Itálie. A obzvlášť bych chtěla poděkovat paní průvodkyni Veronice, která nám ukázala krásná místa a ještě u toho zvládla zpacifikovat neukázněné účastníky zájezdu, za to jí patří můj obdiv.

Moc děkujeme a doufáme, že se s Vámi opět někam vydáme.

 Přeji příjemné dny.   Tereza Svátková

 

* Řím

Vážený pane Kittlere, ZÚČASTNILA JSEM SE ZÁJEZDU DO říma a Florencie. Paní průvodkyně Mgr Veronika koš´tálová nás mile překvapila svou znalostí nejen historie, ale i současnosti celé itálie., natož pak ŕíma a florencie, kudy kráčely dějiny. ukočírovat 56 lidí v metru, mezi davem lidí není vůbec jednoduché a paní průvodkyně to zvládla na výbornou. bohužel jsem ji nestačila poděkovat, proto pochvalu posílám touto cestou. Ještě jednou díky Lada Brandejsová

 

* Severní Evropa + Petrohrad

Dobrý den, pane Kittlere,

chci Vám touto cestou poděkovat za nádhernou dovolenou a posílám velkou pochvalu "náčelnikovi" Petrovi, jeho nepostradatelným pomocníkům Adamovi a Honzovi, kteří nám ji umožnili prožit se skvělými zážitky a bez sebemenších zádrhelů. 

Na jedné straně neskutečný profesionální výkon na straně druhé pocit, že Vás na "výlet" vzali nejlepší kamarádi...

 Pokud to půjde, rádi vaše služby zase někdy využijeme.

 S pozdravem

 Jaroslav Kučera s rodinou a Benešovi

 

* Skotsko

Absolvovala jsem Váš poznávací zájezd do Skotska ve dnech 23.5.2016-1.6.2016,Zájezd byl

velice dobře naplánován, hlavně bych však chtěla pochválit průvodce zájezdu - Petra Chalupu, který se o nás vzorně staral, všechno domluvil, měl spoustu informací o místech která jsme navštívili. Byl velice milý, empatický a jeho činnost byla nadstandartní. Cestuji hodně a můžu to srovnat.

S pozdravem                                  MUDr. Dana Špatková

 

* Skotsko

Od prvního dne jsem byl velice mile překvapen jeho organizační stránkou. Již po nástupu jsme obdrželi informační materiály s přesnými popisy a mapkami jednotlivých destinací, které jsme měli navštívit a to jak ve Skotsku, tak i v Nizozemí. Člověk měl tedy od první chvíle pocit, že nejede do neznáma. tento pocit ještě umocňovala osoba delegáta zájezdu pana Petra Chalupy, o kterém bude ještě řeč. Chtěl bych zdůraznit, že navštívit Skotsko respektive majestátnou skotskou vysočinu a starobylá skotská města Edinburgh a Stirling, byl můj sen již od 14 let. Tato země mne uhranula nejen svojí krásnou, divokou přírodou, ale také historií na níž se specialuzuji. Věděl jsem tedy, že při návštěvě Skotska, budu chtít poznat zejména tyto lokality. Dostalo se mi však mnohem více zážitku, než jsem čekal. Zájezd byl velice dobře organizován, zejména v jeho rozmanitosti a místní znalosti a to tak, že jsem se vyloženě těšil na každý další den a zážitky z něj. Velkou zásluhu na to měl již výše jmenovaný pan Petr Chalupa. Dle mého názoru neplnil pouze svojí běžnou roli delegáta, ale svým přátelským přístupem, komunikačními schopnostmi a smyslem pro nadšení ji převedl do nadstandartu. Vysoce oceňuji taktéž jeho chování během výletů, kdy nám zpestřoval přejíždění (i když velice okouzlující krajinou) předčítáním o skotských zvycích, historii, přírodních podmínkách, obchodu, ekonomice, kultuře, gastronomii, výrobě whisky a taktéž nezapomenutelná je jeho reprodukce skotských vtipů a ódy na Haggis :-). Organizace při plánování a pořádání akcí s hromadným vstupem, byla taktéž zcela bezchybná a bez jediného organizačního zádrhele. Zde bych zmínil zejména vstup na Edinburghský hrad, návštěvu destilerky Ben Nevis a výletní cestu vlakem z Airsiagu do Fort William. Věřím, že nejen z výše uvedených důvodů naleznete způsob, jak panu Petru Chalupovi poděkovat a ocenit jeho výtečné a profesionální chování a jednání. Již v minulosti jsem několik podobných zájezdů absolovoval (s jinými CK), ale k panu Chalupovi se zdaleko nikdo svojí úrovní nepřiblížil. O jeho jazykových schopnostech snad ani psát nemusím, jako angličtinář mohu napsat pouze EXCELENT!!! Na pana Chalupu můžete být právem hrdi!!! Já osobně považuji za čest, že jsem ho mohl poznat a velice si ho vážím!!! 

  Na závěr mi dovolte ještě jednou za VŠE poděkovat. S vaší cestovní kanceláří, jsem podnikl cestu, abych si splnil dávný sen a získal nové zážitky. Prožil jsem 10 dní, na něž nikdy nezapomenu. Samozřejmě, že se do Skotska plánuji vrátit, ale první a ten nejkrásnější zážitek, jsem prožil díky CK ALPIN-TOUR. Prosím přijměte výše uvedené řádky, jako skromný projev vděčnosti a ocenění Vašich výtečných služeb.

S pozdravem a úctou jsem                                                                         nprap.Bc.Jiří Stupčuk

 

* Skotsko

Hezký den,
velice bych chtěl poděkovat za rodinu Ondřichů a Šmejkalů.
Jeli jsme s Vámi do Skotska v termínu od 11 do 20 května 2016. Vše bylo na profesionální a špičkové úrovni. Užili jsme si to opravdu velice hezky. Zvláště bych chtěl poděkovat průvodci p. Petrovi, který je ten pravý na svém místě. Je velice obětavý a každý problém řeší okamžitě a ke spokojenosti. Je také vidět ze mu to není lhostejné. Program byl výborně vymyšlený a propracovaný. Těšíme se že si s Vámi zase vyjedeme na nějakou poznávačku. Určitě budeme chtít také již zmíněného průvodce.
Ještě jednou děkujeme!
Jsme s pozdravem Ondřichovi a Šmejkalovi

 

*Holandsko - Květinové korzo

Dobrý den,
chtěla bych jménem mým i jménem dcery, paní Slezákové,  poděkovat za krásné zážitky
a za skvělou organizaci zájezdu do Holandska. A hlavně především ještě jednou moc a moc děkujeme za paní průvodkyni Helenku Havlovou.
Byla naprosto úžasná jak svými obrovskými vědomostmi, tak přístupem a skvělou náladou, kterou šířila mezi námi po celou dobu zájezdu.Jsme přesvědčené- a nejen my dvě - že bez ní by zájezd nebyl tím, čím pro nás zůstane ve vzpomínkách. Zúčastnila jsem se mnoha zájezdů, ale Helenka nemá konkurenci. Ještě jednou díky a snad se s ní setkáme na některém z příštích zájezdů.

       Zdravím a přeji hodně úspěchů v další práci      Irena Rýgrová

 

*Lyžování - ISCHGL

Dobrý den

Poděkování za překrásný zájezd v nádherném středisku. Dobrá organizace a průvodce. Jako vždy. Prostě 4 a půl HVĚZDY. (musím nechat případnou rezervu na příště) Už se těšíme za rok !!!!

S pozdravem, Harbich Jaroslav

 

* Albánie

Dobrý den pane Kittlere, moc Vás zdravím z Brna.

Doufám, že i Vy jste se s celou skupinou vrátili v pořádku ze zájezdu do Albánie.

Náš zájezd byl fantastický!! Vyšlo nám úplně všechno, počasí, ubytování, parta a hlavně Tomášek byl bezvadný.

Prostě žádný problém a zážitků mraky.

Jěště jednou zdravím Vás i Tomáše a děkuji za odpověď.

 

Jitka Prachařová, Brno

 

*Alpy po rovině

V předloňském a loňském roce jsme se s přáteli zúčastnili dvou Vašich cyklistických zájezdů (Alpy po rovině a Okolo Bodamského jezera). Oba tyto zájezdy vedli manželé Josef a Magda Havlíčkovi a na jejich adresu Vaším prostřednictvím bychom zde velmi rádi napsali, že jsou to průvodci bezvadní, perfektní, milí a přitom profesionální, a to po všech stránkách. V průběhu zájezdu se od nich průběžně dozvídáme nejen vše potřebné pro zdar našeho výletu, k tomu spoustu informací navíc, které nás obohatí, ale ještě při všech průvodcovských starostech rozdávají skvělou náladu a pohodu. Za to jim velmi velmi děkujeme, protože pro ně to určitě není jednoduchý úkol. Ani řidiči nezústávají pozadu se vstřícností vůči nám všem, takže Vaše zájezdy vskutku stojí za to.

Ještě jednou děkujeme všem a přejeme Vám spoustu podobně spokojených klientů, jakými býváme my.

Ivana a Ivan Růžičkovi, Potštejn

 

* Peru

Dobrý den,

takže neskutečné se stalo realitou a my jsme v pořádku zpátky. Skláním se před tím/těmi, kdo sestavoval/i a hlavně zajišťoval/i program zájezdu. Vybrala jsem vaši CK proto, že jsem s ní měla dvě předchozí pozitivní zkušenosti (Norsko + lyže), ale že je možné udělat zájezd tak, aby se za celý měsíc nic "nepokazilo", nic nezkolabovalo (ani účastníci :-), to mě nenapadlo ani v tom nejlepším snu - je to až divné. Neumím psát dlouhé řeči, takže doufám, že vás potěší i toto stručné shrnutí, že kromě fantastického programu, včetně všech výmyslů a storen, které jste zrealizovali pro mě a Alenu a samozřejmě Martina Kaňáka, si budu opravdu "na věčné časy" tenhle měsíc pamatovat.

Kam mám napsat své hodnocení, aby i další vaši potencionální klienti měli snazší rozhodování a vy ze svého úsilí i nějaký "marketingový přínos"? :-)

S díky a pozdravem

Ivana Šimonová

 

* Skotsko

Hezký den,
velice bych chtěl poděkovat za rodinu Ondřichů a Šmejkalů.
Jeli jsme s Vámi do Skotska v termínu od 11 do 20 května 2016. Vše bylo na profesionální a špičkové úrovni. Užili jsme si to opravdu velice hezky. Zvláště bych chtěl poděkovat průvodci p. Petrovi, který je ten pravý na svém místě. Je velice obětavý a každý problém řeší okamžitě a ke spokojenosti. Je také vidět ze mu to není lhostejné. Program byl výborně vymyšlený a propracovaný. Těšíme se že si s Vámi zase vyjedeme na nějakou poznávačku. Určitě budeme chtít také již zmíněného průvodce.
Ještě jednou děkujeme!
Jsme s pozdravem Ondřichovi a Šmejkalovi

 

Rychlý kontakt

777 221 998

777 300 290

info@alpintour.cz

Více kontaktů

Cestovní pojištění
na sezónu 2023/24

Slevový systém
ZIMA 2023/24Již 34. sezóna1991 - 2024