AKTUÁLNÍ INFORMACE

 

DŮLEŽITÉ INFORMACE - PRODEJ ZÁJEZDŮ

Vaše požadavky nebo dotazy budou konzultovány telefonicky nebo e-mailem.

 

 cOVID-19

Veškeré zájezdy se uskuteční pouze za předpokladu bezpečné situace ohledně pandemie COVID-19!

V případě neuskutečnění zájezdu (např. z důvodu uzavření hranic, zákazu cestování do cílové destinace nebo uzavření lyžařských středisek) budou komplet platby účastníkům vráceny! Naše CK je a bude nadále ze zákona pojištěna pro případ úpadku!

zájezdy

Vlastní zájezdy

Všechny předložené zájezdy jsou pouze naše vlastní produkty, organizuje je výhradně CK ALPIN -TOUR a nese za ně plnou odpovědnost. Všechny zájezdy jsou dokonale připraveny, novým expedicím vždy předchází důkladná průzkumná cesta, na které je program po všech stránkách připraven a nová destinace zmapována.
 

Biograd na Moru

Organizujeme žádané a cenově výhodné zájezdy do chorvatského letoviska Biograd na Moru s výbornou českou polopenzí. Více informací najdete ZDE

pobytové zájezdy - individuální a pro malé skupiny

Zajišťujeme pobyty, víza, letenky a trajekty pro jednotlivce a malé kolektivy do všech exotických destinací (Maledivy, Seychely, Mauritius, Zanzibar, Karibik, Polynésie, Keňa, Tanzánie, Kréta, Korsika, Sardinie, Madeira, Kanárské ostrovy atd.).

Zajistíme Vám:
  • ubytování ve skvělých resortech, od jednoduchého ubytování až po luxusní bungalovy přímo pod vodou s prosklenou podlahou, vstupem přímo do oceánu a službami ALL INCLUSIVE
  • pohodlné letenky s odletem z Prahy, Vídně, Mnichova aj.
  • transfery z letiště přimo do místa ubytování

 

Neorganizujeme vlastní letecké pobytové zájezdy k moři. Spolupracujeme však se spolehlivými a renomovanými cestovními kancelářemi (např. EXIM, ALEXANDRIA a další), které tyto zájezdy pořádají. Zajistíme vám dovolenou dle vašich přání a požadavků do všech světových letovisek. Nemusíte tak sledovat last minutové nabídky cestovních kanceláří - tuto práci uděláme za Vás. Navíc i zde můžete získat od nás několikaprocentní věrnostní slevy. Nově spolupracujeme i s významnými a největšími německými cestovními kancelářemi, jejichž zájezdy jsou výrazně levnější, někdy i o polovinu a Vy můžete ušetřit spoustu peněz.

Stačí jen dojet na některé blízké německé letiště (Norimberk, Drážďany, Mnichov) nebo Vám zajistíme transfer na letiště a zpě

  • zajistíme Vám dovolenou dle vašich požadavků a přání
  • nabídneme zájezdy do všech světových letovisek
  • našim věrným nebo VIP klientům jsme schopni poskytnout několikaprocentní "věrnostní slevu" dle aktuální nabídky
  • tuto VIP slevu poskytneme i při zakoupení zájezdu LAST MOMENT
  • denně za Vás budeme sledovat aktualizované nabídky LAST MOMENT
  • veškeré formality vyřídíme za Vás - odpadne komunikace s pro Vás neznámými a nevyzkoušenými cestovními kancelářemi

nabídka pro základní a střední školy

Pro velké množství základních a středních škol organizujeme tradiční zájezdy do Londýna a okolí za ceny, které na našem trhu patří k těm nejnižším. Nabízíme i školní zájezdy do Paříže, německého Legolandu a oblíbeného Tropického ráje nedaleko Berlína.

Zajišťujeme také jazykové kurzy pro učitele všech světových jazyků.

doprava

Na všechny zájezdy bude zajištěna kvalitní doprava, ze všech nástupních míst Vás dovezeme přímo do vybraných středisek a nebudete absolvovat dlouhá čekání na nedůstojné transfery za finanční příplatky a následné přestupy do jinách autobusů ve velkých městech. 

místa v autobusu

V případě vašeho zájmu si již na přihlášce rezervujte přidělení požadovaného místa.


 

KATALOG CK na sezónu 2021/22!

Doba je složitá a nejistá, všichni jste jistě pokročili v práci online, nebudeme vydávat tištěný  katalog - vše důležité a aktuální najdete na www.alpintour.cz, kde budeme reagovat na nové situace a samozřejmě nás můžete navštívit osobně v naší kanceláři v Týništi nad Orlicí nebo kdykoliv kontaktovat telefonicky.

 

POUKÁZKY SODEXO A JINÉ BENEFITY

Naše CK přijímá poukázky SODEXO a jiné podobné benefity, kterými lze hradit část ceny zájezdu, maximálně však 5 000 CZK/osoba!

 

elektronické potvrzování smluv

Pokud bude na závazné přihlášce = cestovní smlouvě uvedena e-mailová adresa klienta, budou mu automaticky potvrzovací dopis, potvrzená cestovní smlouva a následně i závazné pokyny k odjezdu zasílány elektronicky na uvedenou adresu (nikoliv poštou). 

Nebude-li na závazné přihlášce = cestovní smlouvě e-mailová adresa uvedena, bude klientovi veškerá korespondence odeslána poštou (případně po domluvě jinak).

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

zeměměnamnožstvíkódkurz
Austráliedolar1AUD16,205
Brazíliereal1BRL3,997
Dánskokoruna1DKK3,421
EMUeuro1EUR25,450
Chorvatskokuna1HRK3,389
Indierupie100INR29,138
Islandkoruna100ISK16,967
Izraelnový šekel1ILS6,805
Jižní Afrikarand1ZAR1,487
Kanadadolar1CAD17,695
Maďarskoforint100HUF7,043
Mexikopeso1MXN1,073
MMFZPČ1XDR30,968
Norskokoruna1NOK2,607
Nový Zélanddolar1NZD15,485
Polskozlotý1PLN5,558
Ruskorubl100RUB30,767
Švédskokoruna1SEK2,535
Švýcarskofrank1CHF23,759
Tureckolira1TRY2,362
USAdolar1USD21,934
Velká Británielibra1GBP30,143

Rychlý kontakt

777 221 998

777 300 290

info@alpintour.cz

Více kontaktů

Cestovní pojištění
na sezónu 2021/22

Slevový systém
ZIMA 2021/22Již 31. sezóna1991 - 2021