Další informace

Prohlášení o ochraně osobních údajů - GDPR

Veškeré nakládání s osobními údaji zákazníků se řídí zákonem č. 101/2000 Sb. (Zákon o ochraně osobních údajů) a ostatními právními předpisy platnými na území ČR. CK ALPIN - TOUR s.r.o. je správcem a současně zpracovatelem údajů ve smyslu výše uvedeného zákona. Údaje, které shromažďujeme v souvislosti s vaší osobou či firmou a které slouží výhradně k poskytnutí či doručení vyžádané služby či produktu a k zasílání obchodních nabídek, mohou obsahovat vaše jméno a příjmení, titul, název vaší společnosti nebo organizace, váš kontaktní e-mail a telefon, adresu, informace o vaší pozici v zaměstnání, regionální příslušnost a pípadné členství v profesních komorách.
Údaje, které nám poskytnete, uchováváme na počítačových serverech s omezeným přístupem, jež se nacházejí v zabezpečených zařízeních. K údajům mají přistup pouze vybraní zaměstnanci společnosti CK ALPIN - TOUR s.r.o. zabezpečující zákaznický servis, distribuci či zpracovávající analýzy pro následné využití v obchodu, marketingu a vývoji produktů a služeb.

Na žádost zákazník může požádat o jejich opravu či pozastavení zasílání případných obchodních sdělení.

ceny zájezdů - kurzovní riziko

Zdůrazňujeme všem klientům následující informaci:

Všechny ceny zájezdů na rok 2020 uvedené na www.alpintour.cz jsou kalkulovány k 31. 10. 2019!

V případě výrazných změn kurzu CZK oběma směry (viz všeobecné smluvní

podmínky pro účast na zájezdech - bod 4/cena zájezdu), může dojít k úpravám ceny zájezdu!

 

elektronické potvrzování smluv

Pokud bude na závazné přihlášce = cestovní smlouvě uvedena e-mailová adresa klienta, budou mu automaticky potvrzovací dopis, potvrzená cestovní smlouva a následně i závazné pokyny k odjezdu zasílány elektronicky na uvedenou adresu (nikoliv poštou). 

Nebude-li na závazné přihlášce = cestovní smlouvě e-mailová adresa uvedena, bude klientovi veškerá korespondence odeslána poštou (případně po domluvě jinak).

zájezdy

Vlastní zájezdy
 
Všechny předložené zájezdy jsou pouze naše vlastní produkty, organizuje je výhradně CK ALPIN -TOUR a nese za ně plnou odpovědnost. Všechny zájezdy jsou dokonale připraveny, novým expedicím vždy předchází důkladná průzkumná cesta, na které je program po všech stránkách připraven a nová destinace zmapována. 
 

pobytové zájezdy - individuální a pro malé skupiny

Zajišťujeme pobyty, víza, letenky a trajekty pro jednotlivce a malé kolektivy do všech exotických destinací (Maledivy, Seychely, Mauritius, Zanzibar, Karibik, Polynésie, Kréta, Korsika, Sardinie).

Znovu budeme organizovat cenově výhodné autobusové zájezdy do chorvatského letoviska Biograd na Moru (více v katalogu na stranách  4 a 5 - LÉTO).

 

Zajistíme Vám:

  • ubytování ve skvělých resortech, od jednoduchého ubytování až po luxusní bungalovy přímo pod vodou s prosklenou podlahou, vstupem přímo do oceánu a službami ALL INCLUSIVE
  • pohodlné letenky s odletem z Prahy, Vídně, Mnichova aj.
  • transfery z letiště přimo do místa ubytování

 

Neorganizujeme vlastní letecké pobytové zájezdy k moři. Spolupracujeme však se spolehlivými a renomovanými cestovními kancelářemi, které tyto zájezdy pořádají. Zajistíme vám dovolenou dle vašich přání a požadavků do všech světových letovisek. Nemusíte tak sledovat last minutové nabídky cestovních kanceláří - tuto práci uděláme za Vás. Navíc i zde můžete získat od nás několikaprocentní věrnostní slevy. Nově spolupracujeme i s významnými a největšími německými cestovními kancelářemi, jejichž zájezdy jsou výrazně levnější, někdy i o polovinu a Vy můžete ušetřit spoustu peněz.

Stačí jen dojet na některé blízké německé letiště (Norimberk, Drážďany, Mnichov) nebo Vám zajistíme transfer na letiště a zpě

  • zajistíme Vám dovolenou dle vašich požadavků a přání
  • nabídneme zájezdy do všech světových letovisek
  • našim věrným nebo VIP klientům jsme schopni poskytnout několikaprocentní "věrnostní slevu" dle aktuální nabídky
  • tuto VIP slevu poskytneme i při zakoupení zájezdu LAST MOMENT
  • denně za Vás budeme sledovat aktualizované nabídky LAST MOMENT
  • veškeré formality vyřídíme za Vás - odpadne komunikace s pro Vás neznámými a nevyzkoušenými cestovními kancelářemi

nabídka pro základní a střední školy

Pro velké množství základních a středních škol organizujeme tradiční zájezdy do Londýna a okolí za ceny, které na našem trhu patří k těm nejnižším. Nabízíme i školní zájezdy do Paříže, německého Legolandu a oblíbeného Tropického ráje nedaleko Berlína.

Zajišťujeme také jazykové kurzy pro učitele všech světových jazyků.

doprava

Na všechny zájezdy bude zajištěna kvalitní doprava, ze všech nástupních míst Vás dovezeme přímo do vybraných středisek a nebudete absolvovat dlouhá čekání na nedůstojné transfery za finanční příplatky a následné přestupy do jinách autobusů ve velkých městech. 

místa v autobusu

V případě vašeho zájmu si již na přihlášce rezervujte přidělení požadovaného místa.

katalogy

Tištěný katalog na rok 2020 bude k dispozici v kancelářích CK, ostatní si mohou katalog stáhnout z našich webových stránek nebo vyžádat jeho zaslání.

poukázky sodexho

Naše CK přijímá poukázky Sodexho, kterými lze hradit 50% ceny zájezdu, maximálně však 5000 CZK/osoba.

Již 31. sezóna1991 - 2021